Czy Sprzęt Detektywistyczny musi być drogi?
1 vote, 5.00 avg. rating (92% score)

Oglądałeś filmy czy też różne seriale zwłaszcza te z agentem 007, który miał w każdej sytuacji w najnowocześniejsze gadżety Szpiegowanie, myślałeś kiedykolwiek iż doskonałą zabawą było by aby otrzymać takie niewielkie podsłuchy lub zakamuflowane kamery wbudowane w normalnych przedmiotach.

Kiedyś tego typu urządzenia do szpiegowania jak i cała tematyka detektywistyczna przeznaczone były niestety praktycznie dla super służb rządowych , a niestety zwykli ludzie mogli zobaczyć tego typu gadżety wyłącznie w filmach. Dzisiaj znacząca większość z tego typu gadżetów stosowanych po przez słynnego agenta bonda jest powszechnie możliwa i łatwa do zakupu, natomiast od od pewnego czasu niektórzy ludzie którzy próbowali przyłapać partnera na zdradzie bądź przyłapać nieuczciwego wspólnika oraz mieć ewidentne dowody na jego oszustwa musieli wynająć detektywa, na rynku współcześnie istnieją wyspecjalizowane firmy detektywistyczne, które to zajmują się udowadnianiem winy w wypadku zdrady bądź dziwnych kradzieży w firmie, niestety tego typu usługi profesjonalnych detektywów są zazwyczaj bardzo drogie i w przypadku drobnych spraw niestety często nie opłacalne, ale i na to jest proste rozwiązanie!

Zatem co możemy zrobić gdy mielibyśmy ochotę pobawić się w detektywa i zebrać dowody na nie uczciwego pracodawcę czy też wspólnika albo wymienioną już nieuczciwość w małżeństwie a nie mamy gotówki na zaawansowane usługi detektywa? Trochę prostszym oraz ze 100% pewnością tańszym rozwiązaniem jest kupno własnego podsłuchu albo bardzo małych rozmiarów kamery, które są w stanie osiągnąć pozwolić zdobyć dowody w znakomitej jakości obrazu jak również dźwięku. Na przykład świetne zaawansowane podsłuchy praktycznie z nieograniczonym zasięgiem to koszt ok 100zł tak więc kupując raz masz możliwość używać go kiedy chcesz a także gdzie chcesz bez dodatkowych kosztów , podobnie wygląda sprawa z bardzo małych rozmiarów kamerą płacąc jeden raz 200 zł za bezprzewodowy zestaw, korzystasz z niego dosłownie miesiącami bez wydatków. Warto pamiętać że koszt takich kamer czy też podsłuchów jest niczym w porównaniu z dowodami, które mamy możliwość zdobyć dzięki urządzeniom szpiegowskim. Tak więc czy to zdrada , czy podejrzany pracownik we własnym zakresie możemy zebrać dowody bez ponoszenia kosztów kilku tysięcy a czasem wręcz kilkudziesięciu tysięcy złoty na profesjonalistę jak sławny w Polsce Detektyw Rutkowski.

Author:

Related Post

top